Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kontakt

Skrzynie biegów

Gwarancja rzetelność i profesjonalizm
Specjalizacją naszego warsztatu jest serwis skrzyń biegów manualnych i automatycznych wszystkich typów i marek pojazdów. Oferujemy przeglądy diagnozę usterki w skrzyni biegów oraz jej naprawę poprzez wymianę lub naprawę uszkodzonych elementów. Wykonujemy również regenerację i remonty skrzyń. Na życzenie klienta demontujemy uszkodzoną skrzynię biegów i wymieniamy na nową.
Zapraszamy na profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Znajomość tematyki i doświadczenie powoduje, że bezbłędnie rozwiązujemy problemy użytkowników związane z działaniem skrzyń biegów w pojazdach. Na nasze naprawy udzielamy 6 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów!
Zachęcamy klientów i warsztaty do przesyłania zdemontowanych skrzyń biegów.
Równolegle prowadzimy skup i stałą sprzedaż używanych manualnych i automatycznych skrzyń biegów. Wszystkie sprzedawane przez nas skrzynie objęte są okresową gwarancją, ponieważ w trosce o klienta każdą skrzynie przed sprzedażą dokładnie sprawdzamy!

Umów się na diagnozę usterki w skrzyni biegów. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu doby.