Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kontakt

W sprzedaży

Zostaw starą skrzynię w rozliczeniu
W naszej ofercie znajdą Państwo manualne i automatyczne skrzynie biegów używane po przeglądzie i kontroli stanu technicznego, a także skrzynie biegów po regeneracji. Każda skrzynia, którą sprzedajemy jest przed sprzedażą całkowicie rozbierana a ewentualne uszkodzone części są wymieniane na nowe. Sprzedawane przez nas skrzynie objęte są pisemną gwarancją, również gdy montowane są w innym warsztacie, o ile montaż wykonany jest prawidłowo.
Po wcześniejszym umówieniu możliwa jest wymiana zakupionej skrzyni w naszym warsztacie. Na życzenie klienta kurierem wysyłamy odpowiednio zabezpieczone skrzynie.
Koszt transportu skrzyni wynosi w zależności od jej wagi od ok. 100 zł. Koszt wysyłki skrzyni do krajów UE ustalamy indywidualnie. Preferujemy płatność za pobraniem lub przedpłata na konto. Możliwy odbiór osobisty skrzyni.
Wysyłane skrzynie nigdy nie są zalane olejem, dlatego do kupionej skrzyni oferujemy właściwie dobrany olej.

 Nasza aktualna oferta dostępna jest na Allegro